פסטיגל 2019

כמדי חנוכה עולה הפקה חדשה ומושקעת של מופע הפסטיגל האהוב. עולם בימתי עשיר המאגד מידי שנה את נבחרת החלומות הפופולארית בארץ, המתגבשת סביב תסריט מקורי ייחודי וערכי המשלב רצועות מוסיקליות מוכרות וחדשות ושואו בימתי שמעלה את הרף כל שנה מחדש, בבימויו של חנוך רוזן.

זאת כבר השנה ה 39 להפקות הפסטיגל שהפך לבילוי משפחתי לילדים ולהורים כאחד ברמה הגבוהה ביותר עם הרבה לב ונשמה, תוך כדי כך שהוא מוביל ומתחדש. 

וגם השנה תתקים הצגה מונגשת בתיאור קולי את הפסטיגל, לטובת הילדים בשיתוף עם הספריה המרכזית לעיוורים ולבעלי לקויות קריאה 
ההצגה המונגשת תתקיים בתאריך 1.1.2019 בשעה 19:55 יונגש מופע באמצעות ליווי של תיאור קולי. אוזניות לשמיעת התיאור ניתן לאסוף בעמדת הנגישות. המופע מתקיים בביתן 2 מרכז הירידים ת"א, לפרטים נוספים : ירין –052-6324710 yarin@2207.co.il לעוד פרטים.
בנוסף לבקשת אדם כבד ראייה יעשה מאמץ לכרטיסים למקומות קרובים ככל שניתן לאזור הבמה ובקרבה נוחה למעברים. ניתן להכניס כלב נחייה.
כל הפרטים ורכישת הכרטיסים באמצעות הלינק המצ"ב:
https://2207.kupat.co.il/pestigal-2

על המופע "PLAY פסטיגל – מתחברים לחיים האמיתיים"

המשחק הוא עולם וירטואלי בו אפשר להיות מי שאתה רוצה, מקום בו המציאות והדמיון מתחברים לאחד. בעולם הזה יש משחק שבו כל אחד יכול לשיר, לרקוד, להתלבש כמו כוכב ולהופיע מול אלפי אנשים. אבל במציאות כשהגיבורים שלנו מורידים את משקפי המשחק הם צריכים להתמודד עם חיים לא פשוטים.
האם יצליחו להיות גיבורים גם בחיים האמיתיים?
האם יצליחו לצאת לרגע מהמסכים?  להתחבר אחד לשני? ובמיוחד להתחבר לחיים האמיתיים!

בעלילה ישולבו שירים מקוריים ומוכרים, ונתענג כולנו על להיטיו הנצחיים של המאסטרו, צביקה פיק לצד כוריאוגרפיות מפוארות, בשואו בימתי שנראה אך ורק על בימת הפסטיגל.

איתי לוי, עדן בן זקן, נועה קירל,  מרגי, אליאנה תדהר, טלי אורן, שירה לוי, גפן ברקאי, אנה זק, אבי קורניק, קווין רובין, אוראל צברי, דניאל עמית, אייל שכטר.

בתפקיד ממציא המשחק: המאסטרו – צביקה פיק

שינוי גודל גופנים
ניגודיות